MŮJ ŽIVOT V KOSTCE

Psychologie, pozitivní myšlení a osobnostní rozvoj se staly mým velikým koníčkem

Miluji práci s lidmi a celý svůj život směřuji k jedinému cíli, pomoci druhým.

Můj manžel o mně s nadsázkou říká, že jsem psycholog bez titulu a asi má tak trochu pravdu. :)

Už na základní škole jsem snila o práci psycholožky. Učila jsem se vážně dobře, ale když jsem se měla pro školu rozhodnout, nechala jsem se ovládnout nesmyslným strachem a můj sen se rozplynul... Naštěstí ne docela a ne navždy. 

Psycholog ze mě není, ale splnila jsem si jeden ze svých snů, stala jsem se koučem. Koučování a psychologie mají k sobě docela blízko...

Moje dny mi připadají příliš krátké. Baví mě spousta věcí a tak nikdy nestihnu všechno co bych chtěla, ale hlavu už si s tím dávno nedělám.

Miluji psychologii, osobnostní rozvoj, dobré jídlo, háčkování, lyže, kolo, léto na chaloupce,  vykládání karet... Nelekej se, nejsem žádný esoterik. Jen v rámci výkladů pomáhám hledat klientům cestu a směr, takže jsem zpátky na začátku, psychologie, osobnostní rozvoj... :)

Na poslední spartakiádě jsem se bláznivě zamilovala do kluka v béžové mikině a batikovaných kalhotách, postupně se nám narodily tři děti. :) Nejmladší Adélka s sebou přinesla ten malý zázrak, umění výkladu karet.  :) Jestli tě to zajímá víc, můžeš si to přečíst  TADY .

Už velkou spoustu let se věnuji osobnostnímu rozvoji a učím to ty, kteří se chtějí stejně jako já v životě posouvat. Přednášky, kruhy pro ženy, osobní konzultace...

Byla jsem velmi mladá a hloupá, když jsem se rozhodla svůj velký sen, psychologii, vzdát, ale život mě k němu stále vede zpátky. Je to jiná, delší cesta, ale i tak je krásná.

Nakonec je všechno tak, jak to mělo a má být...  Že by  přece jen existoval nějaký osud?... :)

 

Je to už spoustu let, byla to láska na první pohled...

Terezka, moje nejstarší. Vyrostla mi moc rychle...

Prostřední je David, Davídku už ho oslovovat nesmím. :)

Nejmladší je Adélka, sluníčko naší rodiny.


Tak, teď už o mně víš skoro všechno.  Ale jestli toho chceš o mně vědět ještě víc, přečti si...