Připravuji pro tebe sérii on line kurzů, které ti pomohou stát se spokojenou, zdravě sebevědomou ženou. 

Jen musíš ještě chvíli vydržet, dá to opravdu moc práce. Ale slibuji, že na tom budu pracovat do roztrhání těla. 

 

 

3. ROČNÍK PRAVIDELNÉHO PROGRAMU "DÁMSKÉ SEDÁNKY"

Letos jsme se začaly scházet 7.2. Program má 15 lekcí.

V malé intimní skupině bezvadných žen si dáme  čaj a něco dobrého na zub a probíráme, jak jinak, témata osobního rozvoje a zdravého sebevědomí. 

Ráda bych tě pozvala mezi nás, ale do rozjetého vlaku, se naskočit nedá.

Třeba se na "sedánkách" uvidíme někdy příště... 


TVÁŘ SPOKOJENÉ, ZDRAVĚ SEBEVĚDOMÉ ŽENY

Spokojenost ženy neovlivňují  peníze a společenská prestiž, to je záležitostí mužů. Spokojená žena není ani feministka s pocitem, že si všechno dokáže udělat sama a lépe. Naopak, DOKÁŽE PŘIJÍMAT POMOC ZE SVÉHO OKOLÍ. Dovolí svému partnerovi, aby jí pomáhal a pečoval o ni a ona to umí ocenit a vracet zpátky.  

Je to žena, která UMÍ PRACOVAT S EMOCEMI a tak se jen málokdy rozzlobí. NEKRITIZUJE OSTATNÍ ZA JEJICH NEDOSTATKY, PROTOŽE SI UVĚDOMUJE, ŽE NIKDO Z NÁS NENÍ DOKONALÝ.

Nedává partnerovi otázky, jestli jí miluje, protože O SOBĚ NEPOCHYBUJE a tak je pro ni přirozené vědět, že jí má rád. SVŮJ ČAS SI ORGANIZUJE TAK, ABY MĚLA DOSTATEK VOLNA I PRO SEBE. PEČUJE O SEBE, protože se mu touží stále líbit a přitahovat ho.

MÁ SE DOSTATEČNĚ RÁDA a tak nedovolí ostatním, aby jí využívali, zneužívali, ponižovali a tak snižovali její hodnotu. Ani JÍ NETRÁPÍ POMLUVY z jejího okolí, protože se s nimi dokáže výborně vyrovnat.

MÁ JASNO VE SVÉM ŽEBŘÍČKU HODNOT. Neodpoví  ano, když si myslí ne, protože si uvědomuje, že to není to, za co si jí  okolí bude vážit.

Dělá, co jí baví, NAPLŇUJE SI TAK SVOJE ŽIVOTNÍ POTŘEBY, protože ví, že takhle bude šťastná a spokojená a tak s láskou dokáže pečovat  i o svojí rodinu ...

SEBEVĚDOMÁ ŽENA SI UMÍ STANOVOVAT SVÉ CÍLE A DOSAHOVAT JICH BEZE STRACHU, ŽE V NĚČEM NENÍ DOST DOBRÁ.